Wycieczki rowerowe dla Wszystkich

Bezpłatne, dla wszystkich chętnych niedzielne wycieczki rowerowe ruszają w Łodzi z ul. Nowomiejskiej spod Zegara Słonecznego w Parku Staromiejskim (tzw. Park Śledzia)  Zbiórka uczestników o godzinie 9.00

KALENDARZ WYCIECZEK zobacz >> ]

Spotkania klubowe

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością ŁKTK oraz planujących wstąpić do Klubu na nasze spotkania . Spotkania klubowe odbywają się w każdy nieświąteczny czwartek miesiąca w siedzibie PTTK Łódź ul. Wigury 12A o godz. 17.00  [ zobacz >> ]

Relacje z imprez

Zapraszamy na relacje z imprez turystycznych: wycieczki rowerowe po Łodzi i łódzkim regionie, wycieczki rowerowe po Polsce, Europie i świecie, zloty i rajdy rowerowe ogólnopolskie i europejskie, itp. ...

[ zobacz >> ]

 

RELACJA - z Otwarcia Sezonu Rowerowego z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy PTTK - 23 kwietnia 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^^^ po więcej zdjęć kliknij w powyższe zdjęcie 

Sezon rowerowy rozpoczęliśmy z wielką pompą - w przenośni i dosłownie, bo na powitanie grupy rowerzystów Ochotnicza Straż Pożarna w Łaskowicach przygotowała kurtynę wodną.
Przy pięknej pogodzie około 80 rowerzystów wzięło udział w przygotowanej przez nasz klub imprezie otwarcia sezonu rowerowego. Były konkursy : tor przeszkód, żółwia jazda. Odbyła się też część piknikowa - ognisko z możliwością upieczenia kiełbasek.
Dużego wsparcia udzieliła nam firma Decathlon. Można było dokonać przeglądu i uzyskać informacje na temat konserwowania roweru, przetestować rowery z wypożyczalni Decathlon Rent. Dla zwycięzców w poszczególnych konkursach firma Decathlon przygotowała nagrody. Po konkursach i części piknikowej ruszyliśmy na wycieczkę. Na pierwszy przejazd w tym sezonie przygotowaliśmy trasę "Wzdłuż obwodnicy Pabianic- przez las Pobłociszewskich". Można było wybrać krótszą trasę, ok.25km, lub trasę dłuższą - ok.50km.
Bardzo dziękujemy  firmie Decathlon, za profesjonalną obsługę naszej imprezy.
Dziękujemy także Ochotniczej Straży Pożarnej za miłe przyjęcie i możliwość zwiedzenia remizy, a wszystkim uczestnikom za udział w naszej imprezie.
Zapraszamy do udziału w niedzielnych bezpłatnych wycieczkach organizowanych przez Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK  ( najblizsza 7 maja ) .
Relacja : Krystyna D.
Zdjęcia : Krystyna D., Rafał G., Mariusz K., Jacek S. [ ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ  ŁKTK ]
Zdjęcia : OSP Łaskowice  [ ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ OSP ŁASKOWICE ]
 
 
 
DZIĘKUJEMY FIRMIE DECATHLON (sklep w Pasażu Łódzkim) ZA WSPARCIE NASZEJ IMPREZY , w tym za :
zabezpieczenie serwisowe, ufundowanie nagród i przeprowadzenia jazd testowych rowerami ze swej oferty
 
 

 

 

 

 

www.lktk.pl